O projekcie unijnym

„Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie”

Wartość projektu: 1 975 248,00 zł
Wkład Europejskiego Funduszu Społecznego: 1 776 976,00 zł

W ramach projektu „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” kancelaria oferuje przedsiębiorcom niezbędną pomoc, tj.:

  • wsparcie szkoleniowe (w trakcie szkoleń pokazujemy możliwości pozyskiwania zamówień na poszczególnych zagranicznych  rynkach – łącznie 40 rynków) z 70% dofinansowaniem ze środków UE. Każde szkolenie obejmie 2 rynki zagranicznych zamówień;
  • wsparcie doradcze (pomagamy firmom przebrnąć przez procedurę związaną z postępowaniem o udzielenie zamówienia) z 80% dofinansowaniem ze środków UE;
  • wsparcie analityczne (na bieżąco monitorujemy zagraniczne rynki zamówień);
  • wsparcie w zakresie poszukiwania interesujących postępowań (w tym celu opracowaliśmy własną wyszukiwarkę zagranicznych zamówień).

Nie wiesz, czy warto startować w międzynarodowych przetargach? SPRAWDŹ

A może interesuje Cię jakiś konkretny rynek zamówień publicznych? Możemy przygotować dla Ciebie raport na temat wybranego rynku! SPRAWDŹ

Przedsiębiorco!

Już tylko wypełnienie dokumentów dzieli Cię od poszerzenia swoich kompetencji. Poniżej znajdziesz listę plików, które należy wypełnić.

Możesz zrobić to sam, pobierając i wypełniając pliki w wersji edytowalnej, które znajdują się poniżej i przesłać do nas mailem lub skontaktuj się z nami, a my uzupełnimy dokumenty za Ciebie.

DO POBRANIA – Regulamin i Formularze zgłoszeniowe

INFORMACJE DODATKOWE

 

Skontaktuj się z nami

Poznaj naszych specjalistów:

Paweł Sendrowski

Radca prawny, wspólnik zarządzający w Wielkopolskiej Grupie Prawniczej. Specjalizuje się w kilku dziedzinach prawa: zamówieniach publicznych, dyscyplinie finansów publicznych oraz w zakresie prawidłowego wydatkowania środków z funduszy strukturalnych Unii Europejskiej. Zamówieniami publicznymi zawodowo zajmuje się od 2006 roku. Autor komentarzy „Zamówienia tego samego rodzaju. Prawidłowe szacowanie wartości zamówienia” oraz „Procedury wydatkowania środków unijnych w perspektywie finansowej na lata 2014 – 2020”. Komentuje zagadnienia związane z zamówieniami publicznymi m.in. dla dziennika „Rzeczpospolita” i Wolters Kluwer S.A. Współtwórca systemu do obsługi postępowań o udzielenie zamówienia publicznego E-Publiczny Doradca. Członek międzynarodowej organizacji, skupiającej osoby zajmujące się tematyką zamówień publicznych: Procurement Lawyers’ Association. Prowadzi szkolenia dotyczące prawa zamówień publicznych, udzielania zamówień do 30.000,00 euro oraz zasady konkurencyjności, m.in. dla Wielkopolskiego Ośrodka Kształcenia i Studiów Samorządowych.

Bartosz Kozłowski

Radca prawny. Specjalista w zakresie prawa zamówień publicznych, umów handlowych oraz budowlanego procesu inwestycyjnego. Zamówieniami publicznymi zawodowo zajmuje się od 2006 roku, reprezentując zarówno zamawiających, jak i wykonawców. W swojej dotychczasowej praktyce zajmował się m.in. obsługą w zakresie prawa zamówień publicznych (kontrola wydatkowania środków) Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Obecnie odpowiedzialny za obsługę w zakresie prawa zamówień publicznych Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Współtwórca portalu do obsługi postępowań o udzielenie zamówienia publicznego E-Publiczny Doradca. Prowadzi również szkolenia dotyczące prawa zamówień publicznych dla wykonawców oraz zamawiających. Autor licznych publikacji z zakresu prawa zamówień publicznych. Współautor bloga poświęconego tematyce prawa zamówień publicznych oraz tematyce wydatkowania środków unijnych (postepowania.pl).