Szkolenie informacyjne z zakresu możliwości udziału polskich przedsiębiorców z sektora MMŚP w rynkach zamówień publicznych ONZ (UNIDO/UNESCO/WHO/UNDP/UNOPS) – 8 lipca 2021

Przedmiotem kolejnego szkolenia w ramach projektu „Zagraniczne zamówienia publiczne w Twojej firmie” będą zasady zamówień publicznych obowiązujących na rynkach zamówień publicznych organizacji międzynarodowych.

Organizacja Narodów Zjednoczonych, włączając w to wiele powiązanych z nią agencji, stanowi rodzaj ogromnego, światowego rynku dla dostawców prawie wszystkich rodzajów towarów i usług. Również polscy przedsiębiorcy mogą skorzystać z możliwości jakie daje UN Global Market – platforma zamówień systemu ONZ, na której każdego dnia publikowanych jest kilkanaście nowych zamówień publicznych, przetargów i konkursów.

W 2019 r. łączna wartość towarów, usług  i robót budowlanych zamówionych przez organizacje należące do systemu ONZ wyniosła 19,9 mld USD.

Zapotrzebowanie systemu ONZ jest szerokie i obejmuje wiele kategorii towarów i usług odpowiadających profilom działalności poszczególnych organizacji. Od lat, do zamówień o największej wartości należą zamówienia na dostawy farmaceutyków, środków antykoncepcyjnych i szczepionek oraz na usługi transportowe, magazynowania i pocztowe.

Udział w szkoleniu to niesamowita okazja dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, by dzięki poznanym przepisom dotyczącym zagranicznych zamówień publicznych, bez obaw brać w nich udział.

Wierzymy, że projekt umożliwi polskim firmom rozwój na międzynarodową skalę.

Każde szkolenie to 6h praktycznej wiedzy, która umożliwi startowanie w przetargach na wybranym rynku. Ponadto, uczestnikom zapewniamy doradztwo prawne, prowadzone przez prawników z wieloletnim doświadczeniem na rynku zamówień publicznych. Dzięki skorzystaniu z pomocy profesjonalistów udział w zagranicznych przetargach będzie jeszcze łatwiejszy.

Udział w szkoleniu to jedynie 102,60 zł netto (1 osoba).

1h doradztwa dla przedsiębiorstwa to inwestycja 88,00 zł netto.

Każdy uczestnik otrzyma również zaświadczenie o ukończeniu szkolenia i niezbędne materiały szkoleniowe.

UWAGA! Szkolenie odbędzie się w formie zdalnej

Termin: 8 lipca 2021, godz. 9:00 – 14.30

 

Szczegóły szkolenia znajdują się w poniższym linku:

https://onzszkolenie.gr8.com/

ZAPRASZAMY!


Zarejestruj się


  Justyna Górna

  T: +48 572 530 798

  M: j.gorna@wgpr.pl

  Honorata Bała

  T: 723 843 574

  M: h.bala@wgpr.pl

  Rafał Cebulski

  T: 517 594 833

  M: r.cebulski@wgpr.pl

  Wielkopolska Grupa Prawnicza

  ul. Grudzieniec 64
  60-601 Poznań

  T: + 48 (61) 850 12 33

  F: + 48 (61) 850 11 44

  NIP: 778-143-26-65