Spotkajmy się na Warsaw Humanitarian Expo 11-12.06.2019

Szanowni Państwo,

już w czerwcu odbędą się największe na świecie Targi Pomocy Humanitarnej i Rozwojowej w Warszawie, łączące środowisko pomocy humanitarnej i rozwojowej. Na wydarzenie zapraszają organizatorzy tj. Ministerstwo Spraw Zagranicznych oraz Ptak Warsaw Expo. Podczas targów będzie można spotkać się z instytucjami i organizacjami, zajmującymi się zakupami na rynkach ONZ oraz NGO, a także firmy, które oferują swoje usługi i produkty niezbędne do niesienia pomocy.

Do odwiedzających przewidziano:

  • 6 stref biznesowych
  • prezentacje produktów i usług
  • spotkania one-on-one typu B2B i B2G
  • konferencje, seminaria i webinaria prezentujące najistotniejsze zagadnienia związane z zamówieniami ONZ oraz tok postępowania o udzielenie zamówienia
  • Humanitarian Cit

Nie zabraknie również naszego przedstawiciela, z którym będą mieli Państwo okazję porozmawiać na temat uczestnictwa w projekcie „Międzynarodowe zamówienia Publiczne w Twojej firmie”, skierowanym do MMŚP z całej Polski. Zainteresowani udziałem w projekcie będą mogli wypełnić dokumenty rejestracyjne, a następnie skorzystać z profesjonalnego doradztwa prawnego ekspertów z zakresu zagranicznych zamówień publicznych, oraz wziąć udział w szkoleniu z wybranych rynków zagranicznych zamówień.

Zapraszamy w dniach 11-12 czerwca 2019, w godz. 10:00-18:00 do hali E – sektor 6.

Adres:

PTAK WARSAW EXPO – Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe; Warszawa-Nadarzyn, Al. K atowicka 62

ZAPROSZENIE

Mapa obiektu PWE

MAPA PTAK WARSAW EXPO

W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu: Mateusz Wiśniowski, m.wisniowski@wgpr.pl, +48 506 965 310